Izstrāde

Kvalitatīva mājaslapu un mobilo aplikāciju izstrāde

Mājaslapu izstrāde

Template mājaslapas

Mums ir pieejams plašs mājaslapu sagatavju un tēmu klāsts, no kurām ikviens spēs izvēlēties sev atbilstošāko. Viss, kas nepieciešams - vien ievadīt informāciju un mājaslapa būs gatava darbam.

Custom mājaslapas

Vai tev ir konkrēta vīzija, kā mājaslapai būtu jāizsakatās? Palīdzēsim izstrādāt kvalitatīvu, unikāla dizaina mājaslapu vai interneta veikalu ikviena vēlmēm vai biznesa vajadzībām.

Mobilo aplikāciju izstrāde

Native aplikācijas

Native aplikācijas pilnībā izmanto visas mobilās ierīces funkcijas un iespējas, piemēram, ģeolokāciju, Bluetooth, NFC utt., lai nodrošinātu vislabāko iespējamo UI/UX pieredzi. Tās raksturo labāka veiktspēja, advancētas aizsardzības iespējas un lieliska interaktivitāte.

Hybrid aplikācijas

Mūsdienu augstais tehnoloģiju līmenis ļauj izstrādāt stabilus starpplatformu risinājumus jebkurai mobilajai ierīcei. Mūsu speciālisti var izstrādāt kvalitatīvas hybrid mobilās aplikācijas. Šādas aplikācijas ir vieglāk un lētāk uzturēt, kā arī izstrādes izmaksas ir salīdzinoši zemākas

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi un atbildes par mājaslapu, interneta veikalu un mobīlo aplikāciju uzturēšanu

Mājaslapas izstrādes laiks ir 1 – 3 mēneši, atkarībā no dizaina sarežģītības, vizuālajām prasībām, satura daudzuma un citiem faktoriem. Lai noskaidrotu precīzu mājaslapas izstrādes grafiku, lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu sadaļā “Kontakti”, un mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par detaļām.
Jā, mājaslapas un interneta veikalus izstrādājam uz populārākajām CMS sistēmām (WordPress, Shopify u.c.), tādēļ visiem piegādātajiem projektiem saturu var mainīt, labot un papildināt ikviens un jebkurā laikā.
Mājaslapas sagatave ir jau gatavs vizuālais risinājums web lapas izstrādei. Mums ir pieejams plašs mājaslapu sagatavju un vizuālo tēmu klāsts, no kurām palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko tieši Jūsu projekta vajadzībām. Šis ir labākais risinājums, ja mājaslapai nav nepieciešams specifisks dizains, tā vietā dodot priekšroku iespējami ātrai izstrādes veikšanai. Viss, kas nepieciešams – sagatavē ievadīt vajadzīgo informāciju un mājaslapa būs gatava darbam.
Jā, mūsu pakalpojumu klāstā ir pieejama arī mājaslapas logo dizaina izstrāde.
Mēs varam pielāgot esošo mājaslapas risinājumu vairākām valodām, neatkarīgi no izvēlētās CMS sistēmas.

Klienti augstu vērtē
mūsu kvalitāti

Pievēršam uzmanību detaļām un katra uzņēmuma individuālām prasībām! Augstu vērtējam ilgtermiņa sadarbību ar uzņēmumiem.

Mājaslapa, Interneta veikals un elektriskais pieraksts. Viss tika izstrādāts ļoti kvalitatīvi un termiņi tika ievēroti. Noteikti iesaku!

Madara Fūrmane

Mājaslapa vienmēr ir pieejama un un ļoti ātri sasniedzama! thinktwo hostingam uzticu vairākas mājaslapas.

Gatis Vaitkuns

Izmantoju uzturēšanas pakalpojumu mājaslapas satura un dažādām vizuālām izmaiņām. Super komunikācija un rezultāts!

Jānis Mačevskis